Çirkin Kadınlar İçin Hayatta Kalma Rehberi - Ceren Ceren
Çirkin Kadınlar İçin Hayatta Kalma Rehberi - Ceren Ceren

Çirkin Kadınlar İçin Hayatta Kalma Rehberi - Ceren Ceren

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺220,00
İndirimli : ₺176,00

Yazar: Ceren Ceran
Yayın Tarihi: Haziran 2024    
Sayfa Sayısı: 236      
Cilt Tipi: Karton Kapak 
Boyut: 13,5 x 21 cm

ARKA KAPAK YAZISI: 
 

 

Bize güzelliğin bir güç olduğu ve elimizin altında bulunan bu gücü kullanmaktan daha doğal bir şey olmadığı öğretildi. Gücümüzü artırmak için güzelleşmeli ve daha da güzelleşmeliydik ama bugün anlıyorum ki asıl güç koca burnunla direnebilmek. Evet kendisini çirkin hisseden kız kardeşim, istediği estetik operasyonu yaptırabilecek özgürlüğe ve paraya sahip olunan yerden sesleniyorum; istediğin kadar güzelleş yetmeyecek, önüne yeni hedefler koyacaklar.

Biz de bedenimize köle olmayıverelim be... Resim yaparak, kahkaha atarak, altta olanı bir basamak üste çekmek için mücadele ederek, keyifle günbatımlarını izlediğimiz günlerin sayısını artırmaya çalışarak, kimseleri kırmadan, nezaketle, güler yüzle yürüyelim dünyada.

Çünkü bana göre benim en iyi versiyonum; göz altlarımın daha aydınlık, metabolizma yaşımın on dokuz, popomun daha kalkık olduğu, kendime yetecek kadar huzurlu olan halim değil. Benim en iyi versiyonum; hakkıyla yoksulluğu resmedebilen, zorbaya dur diyebilen, sanatıyla ezilene, geride kalana el veren halim. Amacım acının, fakirliğin pornografisini yapmak değil, bunların yok olması için uğraşmak. Bunun için de elimdeki en iyi silah fırça ve tuval.

Seninki ne?

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR