Garip Bir Yer - Gürgen Öz
Garip Bir Yer - Gürgen Öz

Garip Bir Yer - Gürgen Öz

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺180,00
İndirimli : ₺144,00

Yazar: Gürgen Öz
Yayın Tarihi: Haziran 2024    
Sayfa Sayısı: 168      
Cilt Tipi: Karton Kapak 
Boyut: 13,5 x 21 cm

ARKA KAPAK YAZISI: 
 

 

 

“Gerçek kalmak... Çoğu kişinin yaptığı gibi yalanlara inanmayı seçip kendinden vazgeçmemek, insanlara dayatılan bu arzulara ve hırslara teslim olmamaktı.”

Zengin ve havalı iş insanı Tarık, eski eşi, eski eşinin yeni sevgilisi ve genç bir eskort... Ülkenin değişen, dönüşen, gittikçe garipleşen zihniyeti içine sıkışmış ve bocalamakta olan bu dört karakter, uzun bir akşam yemeğinde bir araya gelip hiç tahmin edilemeyecek bağlar nedeniyle trajikomik bir yüzleşme yaşar. Yaşananlarla ilgili olarak her biri kendince çıkış yolları arayan bu dörtlü, yetmezmiş gibi bu tuhaf gecede bir de son derece değişik bir garsonla mücadele etmek zorundadır.

Gürgen Öz’ün Türkiye gündemine dair, hepimizin zaman zaman yaşadığı absürd durumları, mantıksızlıkları, zihniyet problemlerini ve sıkışmışlıkları kara komedi tarzında kaleme aldığı bu romanda, her okuyucu yer yer kendinden bir parça bulurken bazen trajikomik hallere gülecek bazen de gerilmeden duramadığı sürükleyici bir hikâyenin içine dalacak. Sisteme dair keyifli bir taşlama olan Garip Bir Yer, siz okuyucularla dertleşecek.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR